Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hlodavce vo vonkajších výbehoch

mam rodinný dom a dosť velkú záhradu aby som mohol spraviť svojím korytnačkám výbeh.Sused však chová svine a tak máme spoločných votrelcov potkany. Môžu nejako ublížiť korytnačkám prípadne ich usmrtiť. ako sa proti nim brániť?

Ak dáš betón aj na spodok, tak to oddelíš od vrstiev pod ním a vytvorí sa tam vlastná mikroklíma. Výbeh sa bude v lete prehrievať, zem a rastliny v ňom vysychať. Problém by mohol byť aj s odvodom väčšieho množstva ďažďovej vody. Navyše by bol pevne spojený so zemou a to je na stavebné povolenie... Praktickejšie by bolo zakopať tam vrstvu králičieho pletiva.