Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera burza Jihlava

Zdravím chtel bych se zeptat jaké máte zkušenosti s Trea burzou v Jihlavě?? Jak moc dopředu je třeba rezervovat stůl, jaká je tam návštěvnost a prodejnost zvířat???? Přemýšlím že bych tam v červenci vyrazil prodávat.

loading...

V Jihlavě jsem byla třikrát a návštěvnost velká i prodávajícíh hodně. Já jsem sice nic neprodávala, ale na té poslední se mi zdálo, že lidi i dost kupují. Zvažuji, že bych zítra taky zajela. Záleží taky co budeš nabízet. Např. hadů se mi tam zdálo ve srovnání s Brnem málo, takže by mohli mít úspěch.

Dneska jsem tam byla taky, ale tentokrát to byla bída. Prodávajících tak polovina, kupujících obdobně. Zrovna těch vousatek tam bývá docela dost a ani jsem si nevšimla, že by šly nějak moc na odbyt. Přes léto to asi bude slabší všude. Lidi jsou na dovolených a ti co se teprve chystají si nic nového nepořizují.

Skutecne je doba dovolenych, proto jine burzy (ALDIS, Brno ...)tradicne nejedou. Cervenec a srpen jsou kazdorocne mesici nevitanymi z pohledu burzy chtiveho chovatele! V tomto vidim nepretrzity provoz v Jihlave jako nesmirne pozitivni! Cerven byl opravdu slabsi a uvidime, jak to bude tento mesic. Oni totiz i prodejci si zvykli na prazdninovou pauzu a chvili jim potrva, nez se nauci na nepretrzity provoz te jihlavske! Me osobne je to celkem jedno, ja na burzu pojedu. Na "blind" nenakupuji nikdy a vetsinu zbozi mam predem objednaneho. Na burze jen vyzvednu - znacne tak usetrim na postovnem a v klidu si pak muzu prohlednout vse kolem!

Jinak pokud se podivam dozadu, tak napriklad tusim v dubnu burza praskala ve svech! Az jsem si rikal, ze Brno je na lopatkach :-) ....

Pro mne spis takovy vylet, na kterem jsem nakoupila krmeni. Prodej moc nesel (ani ostatni prodejci nehlasili nejaky vyrazny zajem navsevniku), prinosem pro mne urcite bylo seznameni s novymi lidmi i uzitecne hovory s temi jiz znamymi...takze i kdyz jsem diky ceste z Prahy skoro prodelala kalhoty, bylo to prijemne...:-)

Mně se v Jihlavě líbí, nabídka poměrně velká a vždy je v nabídce něco zajímavého. Tentokrát to byl 6 letý Boa constrictor imperátor délky 2,5 m. Nádherně zbarvený. Vždy velký výběr krmných hlodavců, bezobratlých a je zde ke koupi i spusta akvarijních chovanců a potřeb.Samozřejmě posuzuji z hlediska kupujícího.

Po delší době se zítra chystám do Jihlavy. Budu s sebou brát loňská mláďata E. bimaculata, zelená forma. Na jednu samičku (možná dvě, u jednoho mláděte ještě neznám pohlaví) zatím nemám zájemce, tak pokud by měl někdo zájem, tak mi napište (stůl mít nebudu) a domluvíme se.