Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovoz z USA

Zdrtavim. Mate nekdo zkusenosti s dovozem hroznýse kalovskeho z USA pokud ano ozvete se prosim na mejl kopejtkopetr@centrum.cz Diky vsem

zdar:-D sorry na mail ti psát nebudu,ale vysvětlím.jsem tu na poradně za šaška tak ber moji zprávu s nadhledem;-)zeptám se tě na pár maličkosti??
1.toho hroznu jsi viděl jen na www??zkoušel jsi tam napsat???pokud to odepsali jsi čaroděj a tvůj mail je bud na placených www nebo končí com.ostatní totiž padá do spam koše.
2.tuten hrozna bude asi nejspíš"perla s Labuanu"nic proti,ale vidím to na nějakého bastarda:-Dosobně si myslím,že tuto jde sehnat i jinde,co takhle St.Polten,Hamm,Turín,Belgie,NL?
3.jsou tu dvě možnosti-ted to bude jen a jen o zlatákách:-D
a)musiš si sehnat človíčka co má licenci export-import s deklarací pro Usa,k ceně hrozny si připočítej veta v usa a IATA to je asi 50USD,přeprava přes DHL cca300USD.Zatím vše o.k.už je na Ruzyni.kamarád na jehož licenci to dojde s tebou stráví po těch tahanicích 4hodky at je to kamarád jaký chce bud jeho čas oceniš nějakou výměnou nebo 1000kč.
b)jde to i jinak poplatky jsou stejné,akorát do Eu,dovoz 500USD,avizo 20USD dost pochybuji,že máš na Ruzyni nějaký placený box,takže další fronta, acelé to musí být vedeno jako dar,jinak clo nejsem jsi přesně jist ale díky chro,chro chřipce je to vet tady u nás za 2tis.kč tak je asi čas popřemýšlet
4.možná se pletumožná mi někdo opraví:-D