Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plíseň v teráriu

Dobrý den,před chvílí jsem si všiml,že se mi místy v Teráriu objevila plíseň. Terárium mám ze dřeva a na větrání mám vyvrtaných 9 dír... cca 1 cm ..... Mám tam malou Krajtu ... v tomhle případě mám Krajtu asi okamžitě oddělat že ? Popř. jestli by tam mohla zůstat ještě pár dní,dokud neseženu akvárko .. díky moc :-(
Změna předmětu, původně: Plíseň v Teráriu (halapremek)

větrání mám vyvrtaných 9 dír... cca 1 cm

To větrání nestačí.Vyřízni nahoře do terária díru a do ní dej nějakou mřížku.Pro lepší cirkulaci vzduchu by bylo dobrý udělat nějaké větrání i ve spodní části terka.

v tomhle případě mám Krajtu asi okamžitě oddělat že ?

no, oddělat radši ani ne:-D, spíš jí jen vyndej a nějak pořeš to větrání

jestli by tam mohla zůstat ještě pár dní,dokud neseženu akvárko

Pár dní jí nejspíš nic neudělá, ale upravil bych to větrání v teráriu, akvárko nebude nejlepší řešení...To si nech na ryby;-)

Zítra jdu kupovat pořádný desky ... tyhle stojí fakt za prd... ani se moc nedivím,že to takhle dopadlo... ikdyž tohle mělo být stejně dočasné ...vím,že by se neměli pořád stěhovat... ale potřeboval jsem nejdříve sehnat prostředky na pořádné terárko, no a chtěl jsem se zeptat jestli by nevadilo terárko které by mělo rozměry 45x92x52 DxVxŠ .. říkal jsem si,že by to taky nebylo špatné ... aby se Krajta mohla pořádně prolozit :-D ... co vy na to ;-)