Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hladovka

Mám problém s gekončíkem nočním. Když dostane potravu jde se na ní podívat, ale nechá cvrčky proběhnout kolem sebe. Přesto je určitě hladový, protože i sám lozí po terárku a když mě vidí přicházet jde se mrknout jestli mu něco nenesu. Podobnou hladovku si dal i minulý rok na jaře (cca měsíc se pořádně nenažral - oproti tomu jak je jinak žravý) a pak zase v pohodě žral. Jenže teď mi s tim dělá už velký starosti. Rychle ztrácí tuk na ocase a i když cvrčky dostane sní jenom málo z nich.

Nenapadá vás nějaké příčina tohoto chování a řešení toho?

zdar:-D pkud se jde na tebe koukat tak chce určitě pomazlit:-D aty se sním nemazlíš?Konec srandy jdem na to.
1.Ébečko není prase na výkrm
2.neznám velikost,ale pokud je subadult,adult to takhle vzít sítku a jít něco nasmýkat??ty taky pořád nejíš řízky.
3.co takhle vyzkoušet hole?věřím,že ho v životě neviděl??hole žívé!!!