Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytržený zub u B.C.

Zdravím, bohužel se mi při krmění 4 leté samičky B.C. stal nečekaný problém, když se chystala kořist sežrat, omylem se zakousla zoubkem do druhé samičky která cukla a zoubek jí vytrhla, chtěl jsem se zeptat zda stačí hada na nějáký čas izolovat do hygienického terária, nebo jít k veterináři. děkuji za každou odpověd.
PS.. samička s vytrženým zubem zůstala omotaná kolem kořisti a za cca 10min ji normálně sežrala jakoby se nic nestalo.

Ok díky, byl jsem docela vyplašenej.. veterinář mě uklidnil že stačí pouze kontrolovat a popřípadě opláchnout vodou či roztokem hypermanganu, říkal jsem si pak ale že kořist normalně dožral.. ten co byl "kousnutej" byl z toho mnohem více vyplašenej. Zub je jeden zlomenej a jeden vytrhnutej, nekrvácí nic.