Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varování - zavirovaný REPTILWEB

Ahoj všem pokoušela jsem se připojit na REPTILWEB a antivirus okamžitě zachytil dva viry. Tak jen upozornění pro všechny, na tyto stránky jsem dost chodila a nevím, kdo tam ty viry propašoval, ale radši si dejte pozor.
Změna předmětu, původně: Varování. Aby se zbytečně nešířila panika :-D(GG)

Dobry vecer,
jakozto majitel a admin webu reptilweb.xf.cz jsem nucen se k tomuto vyjadrit.
Sam jsem scanoval stranky antivirem NOD32 a vse je ciste...
Pokud to jeste nekomu haze viry, prosim aby mne kontaktoval prez sz zde na poradne ci ICQ 192680480. Vse se pokusim dat co nejdrive do poradku.
PS: priste by bylo minimalne taktni informovat admina webu, nez sirit zbytecnou paniku:)

Já to také včera nevěděla a ani jsem netušila kdo je majitelem webu. Proto mě trošku překvapila ta rozhořčená reakce redsnaeka, neb já nevěděla že on je majitel a jelikož jsem nechtěla , aby si někdo natáhnul do PC virus tak jsem to sem napsala. Pořád mi to ten virus hlásí a na stránky mě to nepustí- hlásí to Iframe C.Gen virus. Tak nevím, NOD je opravdu kvalitní antivirový program a nechápu, že by mě odpojoval od stránek a psal hlášení jen tak pro nic.

NOD poslední dobou není tak bezchybný, jak by kvalitní antivir být měl, ale to tu nevyřešíme.
Obecně: každý antivir má určité procento tzv. "False positive", tedy nesprávně pozitivních nálezů. To se projevuje jednoduše řečeno tak, že hlásí virus tam, kde není. Obvykle jsou takovéto chybné nálezy tvůrci detekovány a vyhledávací rutiny upraveny tak, aby k tomuto poplachu nedocházelo.
Řešením tedy bývá provedení aktualizace virových definic.
Další věc: pokud používáte legálně zakoupený NOD Antivirus 3, či Eset smart security verze 3, můžete bezplatně přejít na verzi 4 - to výrazně doporučuji.

zdravim,v zadnem pripade moje reakce nebyla rozhorcena:)pokud to tak vyznelo,tak se Vam velmi omlouvam.Mate pravdu,s tim informovanim,kdyz se nedostanete na stranku,kde jsou kontakty atp.
Nicmene pisete,ze uvod Vam to nacte bez problemu a na uvodni strance je moje icq cislo:)
ale nevadi,jsem rad,ze je to jakz takz poresene a zda se,ze je problem nekde u Vas,neb nikomu jinemu co vim to tento problem nedela.S pozdravem Redsnake:)