Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si pořídít???????

Ahoj, potřebuji poradit, jsem začátečník a chtěl bych si pořídit nějakého plaza, aby nebyl moc háklivý na nemoci. Přemýšlel jsem o Chameleonovi Jemenském a nebo Gekonu Nočním. Při doporučení druhu napište prosím i velikost terárka případně i přiložte i foto děkuji. Nemáte někdo zkušenosti s Pandinus imperátor také napište své příspěvky.

ahoj,tak chamíka bych si určitě nekupoval je nachilny na chorubu DNA pokud nepridáváš dost vitamínů,gekončík noční by šel terárko 60x45x45 by šlo pro 1,2 nebo 70x45x45 pro 1,3