Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formaldehyd

Zdravim, chtel bych se zeptat na formaldehyd ,hodne sem o nem hledal ale moc sem nenasel jako treba jak moc je teda skodlivy kdyz s nim delam obcas, cim ho mam naredit, a nejak vseobecne jak se snim dela, jestli je lepsi nez lih, apod, moc dekuji za pripadne odpovedi, PT

Před pár dny mi dožil štír a chtěl bych ho nějak konzervovat. V tomto starším vlákně doporučují líh. Je myšlen klasický technický líh? Ředí se v nějakém poměru, nebo hned neředěný? Zachová si štír touto konzervací barvu a celkově dlouho vydrží?