Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhradní řešení osvětlení

Zdravím,odešla mi v terku žárovka uvb,jelikož stavím nové tera které bude za nedlouho dokokončeno (cca1-2týdny) nechci kupovat nový zdroj,který bude do budoucna nepoužitelný z důvodu silnějšího a kvalitnějšího zdroje v novém.otázka zní,stačilo by,kdybych na těch pár dní slunil cca 2h/den? A ještě jeden problém,nové terko má 120x120x60,budou tam 2chamici,terko chci rozdělit příčkou ale jakou,uvažoval jsem nad tím,1)jestli neudělat něco jako živý plot(hodně zarostlý střed)tak aby nepřišli do kontaktu.2)osb,ale to mi přijde takové nevkusné.3)pletivo,tam nevim jak by to bylo s tou viditelností,aby nebyl jeden pořád ve stresu.děkuji za rady a připomínky

Myslím si, že to slunění by šlo (někde jsem četl, že asi hodina slunění se vyrovná cca 6 hodinám zapnuté UV žárovky, ale nevím jen jsem to četl). S tím druhým asi neporadím.