Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber terarka

Mozno ma tu ukamenujete ale fakt by som potreboval nejaky ten nazor alebo radu.
Dlhe roky mam akva a chcel by som si zadovazit aj terarium ale neviem sa rozhodnut co si vybrat.
Medzi cim sa rozhodujem je:
Paludarium
Chameleon
alebo Rhacodactylus ciliatus

Kazdy nazor potesi...

já kamenovat nebudu, ale říkám na rovinu - na tohle přece nejde odpovědět. Když to přirovnám, tak to je nemlich to samý jak napsat mám si na sváču koupit rohlíky, chleba nebo bagetu? Každýmu k chuti pijde něco jinýho a rozhodnout se musí každý sám.
O chameleonech i ciliátecj je toho na webu mraky, tak třeba i nějaký články pomůžou ten výběr zúžit.
Já osobně bych si netroufl prostě jen tak někomu zfleku napsat: pořiď si chamíka, ten je super! Protože hromadě lidem super přijít nemusí. Kapišto?

Obávám se, že tohle vlákno asi nikdo nezodpoví dle Vašich představ;-)