Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Líheň na vajíčka- gekončík noční

Dobrý den... naši gekončíci se začali po roce svého života pářit... samice už nakladla 2 vajíčka, která jsme udali známým, od kterých máme dokonce ty naše..ale dnes nakladla další 2 a tak jsme se rozhodli, že si je vylíhneme a nejspíš prodáme...
Je tu ale problém, nevím jak udělat líheň/inkubátor na vajíčka, poradíte?
PS: nebo kdybyste o ně měl někdo zájem, napiště na mail: Lucy.Death@seznam.cz

staci dat vajicka do krabicky s vhodnym substratem (raselinik, vermikulit, zemina) na misto na terarku s vhodnou teplotou (mezi 28-30 stupni).

že si je vylíhneme a nejspíš prodáme

k tomuhle mam jen: nechval dne pred vecerem a mladata pred vylihnutim ;-)