Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu ohledně chameleona jemenského

Dobrý den,chtěla bych se zeptat máme skoro ročního chameleona, ve zverimexu nám řekli, že je to sameček, ale už tři dny je na zemi terárka a má zavřené oči a hrabe. Nemůže to být samička?? A také vůbec nejí. tyto příznaky trvají už 7 dní. Prosím poraďte nám
Změna předmětu, původně: Prosím o radu ohledně Chameleona jemenského (halapremek)

vsechny chamiky co sem kupoval sem kupoval z doprovodem slov: ji cvrcky cerviky a ovoce -jabka jahody nebo i listí pampelišek...ale pokažde když to doma zkusím ani prd:) ale jednou me asi snedl kus bananu:D asi..nebo to zezrali svaby ;)
nejsu sice moc velkej odbornik ale mam vyzkouseny ze kdyz sem koupil malyho chamika nechtel jest tak sem mu zkusil kdyz se zlobil vlozit cervika do pusi kousl zurivosti parkrat prezvejkal a pak jedl :) z ovocem sem to zkousel taky ale to kousl prezvejkal a nic :D