Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co do teraria?

Zdravím všechny:-)
chci si nechat poradit, jelikož mám volne terarko delka 50cm x hloubka 35 x vyska 35cm..co by jste mi do něj poradili?Jaké zvíře? mám doma v chovu chameleony(jemenaky),koralovky a guttky(ruzne barevne formy)...hada už dalšího nechci a tak se obracím na Vás co by jste doporučili? Je mi celkem jendno jestli terarko udělám tropické nebo pouštní..Předem děkuji všem kteří mi pomůžou s rozhodováním:-)

chci jen dostat pár určitých tipů--sklípkanů jsem měl jeden čas doma až běda (cca 200 odrostlýck kusů) a rada ve stylu nějakého gekona nebo žábu vhodné velikosti mi moc nepomůže:-) Jde o to že bych chtěl slyšet určitý tip,který mi cvrnkne do chuti:-)