Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zešedlý had

Dobrý den...tak aby toho s mou krajtou nebylo málo ... tak se do třetice všeho zlého stalo to...že se mi celé krajta nějak odbarvila jako kdyby do šeda a ještě má šedé oči "zakalené" neví někdo co s tím ? :-/

Casio, doporučuji k vyřešení všech problémů s tvým hadem následujcí. Najdi ve svém okolí nějakého člověka, který chová hady, poptej se ho na pár věci a pakliže uvidíš, že o tom ví více než ty, tak mu, prosím tě, tu krajtu dej, jinak to s ní špatně dopadne.
Za nějaký týden čekám nové vlákno: Loupe se mi krajta, co mám dělat?

Přesně tak.Jepravdá že dotyčný/á nic o hadech neví ale tak snad se s predešlich chyb poučil a vše dožene.]:) jinak k: b.pavlovi:Každý má jiný způsob krmení tak kdyby někde dotičná/ý našla na netu něco jiného tak ať sem hned nepíše že neví jak často hada tedy krmit :-D;-)

Tak nikdo si z Vás srandu nedělá, jen tady všichni žasnou. Koupit si hada a vědět prd a když je problém, tak ho teprve řešit než problémum předejít....
Trochu mi to přijde jako koupit auto a pak se shánět po 5ti letech po nějaké autoškole s tím rozdílem, že had je živej tvor....
Jinak co jsem na teraporadně potkal lidi, nikdo si na nic nehraje, teda je tady pár vyjímek, ale vesměs jsou tady rozumní lidé a to že někdo napíše, že za týden se založí nové vlákno " loupe se mi krajta " tomu se není co divit.
Pokud byste si do vyhledavače nahoře vpravo, zadal krajta královská, máte co číst tak na 14 dní ;-)
PB

to není dělání si srandy, já jsem opravdu v úžasu, když si vezmu kolik jsem toho načetl než jsem si krajtuli koupil. Když jsem si pro ni třista kilometrů jel a v průběhu cesty mě napadalo, jestli to neotočit, jestli budu schopný se o ni postarat, přitom už doma plně vybavené terárko, a jak jsem pak večer co večer seděl u terárka a koukal jak lozí. Ach to byly časy. Samoźřejmě i ode mě tu najdeš nějaké příspěvky, kdy jsem si nevěděl rady, například jak mi několik měsíců Boženka nekálela a já nevěděl, co s tím, ale prve jsem měl opravdu všechno nastudováno a ptal jsem se zkušenějších, ještě dříve, co a jak.
Proto mě to jen udivuje a bojím se, nevím tedy tvůj věk, aby to nebyl unáhlený rozmar, teď chci krajtu. Jenže to je na dost delší dobu a není to pes.