Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlhkost

Dobry den mam mensi problem.vim ze je to tu vsude napsany ale ja to nejak furt nemuzu pobrat a navic je to pokazdy jinak receny.Muj problem je s vlhkosti v terarium u me krajty.Casem bych chtel zksusit odchov takze se snazim dorzovat obdobi sucha a destu ale porad nakon nevim jestli to dodrzuju sparvne.Od ZARI az do BREZNA dodrzuji obdobi SUCHA a od BREZNA do CERVENCE dodrzuji obdobi DESTU.tak porad vaham jestli to je spravne :-/ tak prosim poradte

No tak v tom obdobi destu rosim vzdy uplne cele tera,a v obdobi sucha rosim jenom trochu ukrit tam kde je krajtule zalezla.myslite ze to tak je dobre ? vlhkomer nemam teda mel sem ten uplne na NIC od exotera.