Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pralesničky a CITES

Zdravím všechny žabaře i nežabaře :)) už řadu let chovám různé obojživelníky, hlavně žabky. Chtěla bych začít s chovem nějakých dendrobátek ale nevím jak je to s Citesem -vím že všechny žáby čeledi dendrobatidae jsou na Cites II -je nutné k nim mít registrační listy?

Musíš být schopná prokázat jejich legální původ, takže smlouvu nebo potvrzení od prodejce, ve kterých budou zvířata co nejpodrobněji popsána. Povinnost prokázat legální původ máš ty, takže když jej nejsi schopná prokázat, porušuješ příslušné předpisy.