Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidodactylus lugubris-potřeboval bych poradit

Zdravím všechny uživatele
potřeboval bych takovou radu ohledně L.lugubris,a to konkrétně takovou,že tohohle gekončíka bych si rád pořídil,ale nevim nevim s tou partenoggenezí,o mláďata zájem nemám,prodej by pro mě nebyl více méně uskutečnitelný,tak jestli někdo nevíte jak tenhle "problém" řešit
Předem díky za odpověď

loading...

likvidace vajicek,coz mne osobne prijde pomerne barbarske,chovat nejake zvire a pak zlikvidovat jeho snahu:(Dalsi moznosti je darovat je nekomu,urcite by si prcky nekdo vzal za odvoz popr za cenu dopravy.Mozna uplne nejlepsi by bylo vybrat si jineho gekona (tohle nejsou gekoncici) kteri nejsou partenogeneticti.chovat pak oddelene ci samostatne jeden kus nebo separe pohlavi