Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Granule T-Rex

Ahoj,

všude se dočítám, že nejlepší z granulí pro suchozemské želvy jsou granule T-Rex.
Jaké máte zkušenosti? Doporučíte mi je?
Kde se dají sehnat, Google moc nezabodoval...? Tušíte cenu?

Jsou nějaké srovnatelné alternativy?

Děkuji za pomoc,
Karel.

Sera je želvami velice dobře přijímána, vliv na to má samozřejmě složení, tedy bílkovinná složka, proto ty vychvalované úprky k misce.

Objevili jsme granule Reptilix jako plnohodnotné krmivo pro zimu (80% krmné dávky), a po více jak roce používání nelze než pochválit, žádné výrazné přibývání želv na váze se nekoná. V kombinaci s peking. zelím ideální.
Sera stojí 440,- / litr, Reptilix 300,- / litr (tj. 4 kg)

Reptilix:
http://www.stream.cz/video/311722-granule-pro-zelv y/0