Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s vyprazdnovanim

omlouvam se vsem ale nevedela jsem ze se nahoru pise otazka tak snad uz je to spravne a ted otazka :muze mi nekdo poradit jak je to s vyprazdnovanim leguanu ,vubec se nam legi nevyprazdnuje ale je pravda ze par dni nejedl nic

no proc nejdriv byl dehydrovany a chybeli mu vutaminy tak vodu doplnujeme strikackou jidlo teda alespon minimum taky je cely zeslabli a celkem apaticky takova gumova pannenka vitaminy dostava, uv lampu ma taky,tak nevim

nechci byt prorokem spatnych zprav, nicmene pochybuji, ze to bude mit zdarny konec. Ani ten pristup majitelky mi neprijde prilis idealni, nic ve zlem. Zadali jsme Vas o foto, nikde nic, aspon jsem nic nezaregistroval.Obavam se, ze neni ve Vasich silach leguana dat dohromady, maximalne jeho zivot (Je to jeste plnohodntny zivot?) prodlouzite. Chce to komplexni lecbu,dehydratace, hypovitaminozy byvaji leckdy jen pruvodni jevy a casto maji i trvale nasledky ( poskozeni ledvin, odvapneni kosti, ulozeni vapniku do mekkych tkani atd..