Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr hada ,, :)

Čau čau,, :) potřeboval bych poradit mam terárium 120x60x90 , VxSxD dřív jsem v něm měl chameleona ale bohužel už není mezi náma . A tak jsem se rozhodl že bych do něj mohl dat nějakého mazlíčka :) .. Ale ještěra už nechci protože bylo pro mě problémem shánět mu přes zimu potravu většinou jsem musel jezdit do jiného města,, Tak jsem se rozhodl že bych mohl chovat nějakou tu hadicu ale potřeboval bych poradit jakou,, libi se mi stromový hadi ale jak jsem četl jsou docela nároční na chov ,, děkuji za odpovědi a když tak mi napište aj jiné hady než stromové které by šly do mého tera,,:)

Otázkou zůstavá, co pro vás to slůvko "nárční" znamená. :-)

Každopádně tera je prostorné a hodí se na většinu běžne chovaných hadů pro začátečníky. :-)

dovoluji si jmenovat jen pár pro začátek: Guttata, regiuska, hroznýšovec duhový maurus.... uff je toho vskutku hodně, ale když si dáte do vyhledávače tady na teraporadně co za hada, tak věřte, že mnoho začátečníků před Vámi se taktéž ptali a je tam spousta odpovědí :-)