Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agresivita mladete PMB albino

Dobry den!
Cca mesic mam doma mlade PMB, albinotickeho samce. O mladatech tohoto druhu je znamo ze byvaji agresivni, presto se ho snazim uz ochocovat, ale ne moc uspesne..kdyz jenom otevru terarium, hned zaujima utocnou pozici a syci. Nekolikrat me uz i kousnul..neni to tak hrozne..spis neprijemne..
Proto se chci zeptat, jake mate Vy zkusenosti s timto problemem a prosim o radu jak nejefektivneji ochocovat.
Dekuji!

spis bych pouzil navyknout na manipulaci, ja teda navykl na manipulaci 2x PMB i proslulou agresivni krajtu mrizkovanou ... trvalo to celkem mesic asi ... krom dni krmeni a nasledne traveni jsem je tahal i 2x denne ven pomoci haku a dal na rukavice, nechal lozit .... pak jiz vytahoval jen v rukavicich a nasledne uz normalni manipulace bez rukavic ktera trva doted ;) jen to nechce se nechat odradit ...manipulace s velkym agresivnim skrticem je dost neprijemna stacil mi 2,5 m hroznak ;)

Nesmi byt hladova pak vem rukavici a naferovku ji vindej snaž seji dotikat.
Co nejvic hlavi zacni pomalu zespodu od kruku hlodit abi jito bilo přijemni.
Moc ji nemackej nechji na kline druhou rukou hladit po zadech mamto viskouseny.
Uvidiš sam jestli se jito bude lybyt nebojse PMB vi žese bojiš citito. cus

Tak k tématu nenapíšu nic a neurazím se když oprávněné osoby můj příspěvek smahnou. Ale pokud něco nenapíšu k pravopisnému výkonu BUFONIE tak asi neusnu! Sestavil jsem si tři možnosti: buď teď nastoupil do 1. třídy, nebo je přeučený cizinec řekl bych maďar, nebo fin a nebo si prostě jen dělal prču. Jiná možnost mě teď nenapadá. Ale rozhodně mu/jí musím poděkovat, protože tak jsem se už dlouho nezasmál:-D