Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python molurus pimbura-cena a kde se dají sehnat ?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na cenu a na to kde se dá tato forma krajty sehnat.Děkuji:-)
Změna předmětu, původně: python molurus pimbura-cena a kde se dají sehnat ? (halapremek)

wím kámoš mi to ukazoval :-) akorat nevím velikost u python molurus molurus chtel bych samce jsou menší :-)