Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geochelone elegans a zánět dýchacích cest

Dobrý den,

mám dovou geochelone elegans. Mám ji asi měsíc a chovatelka mi řekla, že kdyby měla "vybělené" místo pod nosdrama, tak je to zánět dýchacích cest. Co mám dělat, když veterinář je míle daleko? nemohu tomu nějak pomoct jinak? než se k nemu dostanu?
Změna předmětu, původně: geochelone elegans a zánět dýchacích cest (halapremek)

nastudujte si jak je chovat, jaké mají mít teploty, substrát, světla apod. tím můžete předejít zápalu plic. Nicméně nepíšete jestli jej již má, pokud ano tak léčit. Má výtoky z nosu? sýpe? nežere a jen spí s vystrčenou hlavou a přitom otevírá tlamu?
Napište jaké má podmínky.
Amos