Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení holaty.

Po jak dlouhé době z terarka odstraňujete rozmražená hady nesežraná holata? Po kolika hodinách jsou pro hady ještě bezpečná. Jde mi o to, aby je hádci nežrali už nějak zasmrádlé. Předem díky za každý názor.

No jde mi o to, že jsem už od vícero chovatelů slyšel, že při rozkrmvání mláďat hadů dávájí rozmražená holata do terárek k hadům na celou noc! A to mi přijde (řekněme při 10 hodinách) opravdu hodně. Mám za to, že rozmražená holata musejí zasmrádnout. Nebo se pletu?