Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 26.9 Burza Ostrava nabídka,poptávka

Za necelý měsíc je tu burza,tak sem pište co povezete na burzu popřípadě co by jste tam chtěli koupit.
Nabízím L.triangulum sinaloe nz 07\09 každé 6x samostatně nakrmeno,cena 700Kč/ks.
B.arietans Ghana trio 1.2 3,2,5 let cena 1500kč za všechny.
Iguana iguana mladě 40cm i s ocasem 900kč.
Python m.b. nz07/09 zajímavé zbarvení,štepitelný na granit cena 1000kč.

Já tam budu prodávat gekony Phelsuma mad. grandis,Phelsuma klemmeri,Phelsuma hielscheri,dvě ospělé samice Phelsuma ornata,Gekko vittatus,Coleonyx elegans,Oedura castelnaui,Oedura monilis,Rhacodactylus ciliatus,Rhacodactylus auriculatus,Lucasium damaeum,Diplodactylus vittatus,Diplodactylus stenodactylus,dospělou samici Lucasium damaeum,dva dospělé samce Diplodactylus stenodactylus,Sphaerodactylus elegans a agamky Tympanocryptis tetraporophora.

Taky přijedu, dovezu nějaké mláďata Corallus ruschenbergerii, asi menší množství švábů Blaberus crainifer a Blaptica dubia, dále budou na stole(který zatím není) pravděpodobně N.milli, A.c.contortrix, gekončíci (Blazing blizzard, Blizzard het. albino, Albino het. blizzard, normal het. albino-blizzard) a možná ještě nějací psohlavci navíc, vše NZ 09.

Chtěl bych se optat ktery ty burzy jsou nejlepší a v jakých městech se konají. Su z Olomóca, kde je hóbelec3-[, takže mě asi nejvíc zajímá Brno a Ostrava, ale pokud je nejlepší v Práglu vydal bych se i tam. Tím "nejlepší" myslím sortiment nabízených zvířátek, jde mě především o hady, ale rád si prohlídnu i jiná. Až budu moct, chystám se pořídit si tmavku, mládě ne víc než 3 měsíční a předpokládám, že ty musí být snad na každé burze, nebo ne?

Zdravim,v pripade zaujmu by som doviezol na burzu dospely par Elaphe carinata (po troch odchovoch) + tohtorocne mladata,0,2 elaphe guttata rovnako po troch odchovoch.dalej adultneho samca Gonyosoma oxycephalus (odchov CR)
z koraloviek adult sinaloe a alterna.trojrocneho samca E. mandarinus z holandskeho odchovu.v pripade zaujmu dalsie info a foto tu cez SM,alebo na chrysopelea14@hotmail.com

ahojky -mohu přivést na burzu do Ostravy-Morelia amethystina-dvě překrásně zbarvené samice ,délka 2,40 m a 2,20 m .Bezproblémová zvířata ,obě se daj v poho brát do rukou jako domácí mazlíci,Fotogalerii mohu zaslat.Cena 6000 kč - kus.Výměna možná za Thamnophis-odchovy i dospělé.Tel-732266168.Rostislav.Lepka@seznam.cz

Želvy:

2,0 TESTUDO HORSFIELDII - želva stepní
Adult.samec z Uzbekistánu, v ČR od 1998, ma zjizveny krunyr. cca 15letý, 12,5cm, 477g. Cena 2500.-
Subadult.samec, krásně rostlý, 10cm,320g, imp.z 2004. Cena 2800,-.
Oba chováni venku, zimovaní, bezproblémoví, oba s CITES! Foto na mail.

Dále prodam Sternotherus odoratus, nz09.

KOUPÍM želvy Terrapene carolina- nabídněte.

Budu v Ostravě 26.9.
petrmed@centrum.cz

Teraz som s ním volal, spolu má asi 150-200 kusov prírodnej formy a albínov s čiernymi očami. Veľkosť je aj 15-17cm, cena podľa množstva a veľkosti. Rebrovníkov už predal, v ponuke má veľké množstvo xenopus laevis, ktorých sa tiež veľmi rád zbaví hoci aj na kŕmne účely. Ročne ich totiž odchováva niekoľko tisíc kusov. Ak ich niekto chce vyskúšať napríklad pre hady, stačí sa ozvať :-)

Subadult.samec, krásně rostlý krunýř, 10cm, 320g, imp.2004. Letos první pokusy o páření. Moc pěkné zvíře. Cena 2.700,-. Adult.samec z Uzbekistánu, v ČR od 1998, zjizvený krunýř. Cca 15letý, 12,5cm, 477g. Páří. Cena 2.400.- Oba chováni venku, zimovaní, bezproblémoví, oba mají CITES! Při odběru obou želváků cena 4.800,- tel 608770891 petrmed@centrum.cz

Mohu dovézt ještěrky Darevskia brauneri á 400,-,Gallotia stehlini 0,2 á 500,-, Gallotia g.palmae 1,2 á 500,- a jejich letošní odchov á 300,-.Dále NZ 09 hadů L.t.campbelli á 600,-,L.g.californiae á 600,-,E.guttata anery, snow á 600,-,amelano á 400,-.Email : naruj@email.cz ,tel.773250564