Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 12.9 tera burza Ládví

12.9 což je za pár dní se bude konat tera burza v Ládví.
Tak by mě zajímalo myslím že i ostatní co na burze budete nabízet.
Tak piště...
Změna kategorie, původně: Pochlubte se
téma o burze překvapivě patří do sekce "Burzy a výstavy". Zkuste na to příště myslet. (Kurt)

V Hammu byl jiný výběr...Terrapene carolina triunguis, Geoemyda spengleri (NZ i dospělci), Geoemyda japonica, Trachemys terrapen, snad jediná Chelodina (druh netuším), Emys orbicularis (NZ i odrostlíci), Ch.picta dorsalis i belli, Trachemys scripta elegans (z odchovu), Sternotherus odoratus, minor, Clemmys guttata, Pyxis arachnoides, G.radiata, gigantea, Malaclemys terrapin, Indotestudo elongata, forsteni, Cuora flavomarginata, všudypřítomné Rhinoclemmysky (pulcherrima, incisa), Manouria emys (NZ), pár carbonárek, snad jediná sulcata, z Testud hermanni a graeca.