Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jemenský - křivá přilba

Prosím o radu náš rok starý chameleon (samec) má zakřivenou přilbu. Nevíte čím by to mohlo být?? krmíme cvrčkama obalenýma v roboranu. Takže vitamíny a minerály dostává. Chameleon je čilý, vypadá, že mu to nijak nevadí, nebo, že mu něco zchází, ale dřivějš měl přilbu rovnou. Poradtě prosím díky
přikládám fotky + foto teraria

už se v tom začínám ztrácet, potřebuju poradit je lepší zářivka Repti Glo 10, nebo výbojka Solar GLO 125W??? V testu lépe dopadla ta výbojka tak bude asi lepší co :) a s touto výbojkou je nutné používat ještě bodovou žárovku na vyhřívání nebo ta výbojka i hřeje?? a ještě jsem se dočetl, že výbojku je dobré používat v kombinaci s plnospektrálníma zářivkama pro doplnění barevného spektra??? děkuju za všechny odpověďi

Já jen chci říct z mé vlastní zkušenosti, že můj chamič mám křivou přilbu, od té doby co se spálil o žárovku a od toho místa mu ta přilba roste mírně nakřivo,ale jinak je taky úplně v pohodě rád leze z terka je ochočení atd.