Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lampropeltis triangulum : Hondurensis

Cau , chtel bycj si koupit L.t.Hondurensis jenze nekde sem se docetl ze je tento poddruh vetsi nez napr. Sinaloe a ja mam terarko 80 x 40 x 40 a nevim jestli to bude stacit ? aspon nez vyroste...jo a mam koupenej topny kamen nejaky ukryty a pak sem se docetl ze je pro tento poddruh lepsi umistit spise nejaky velky kamen...a jako substrar hlinu...tak bych se chtel optat jak to tedy je ?
Změna kategorie, původně: Hroznýš královský (halapremek)

To terárko bude určitě stačit napořád, topný kámen korálovce není ani třeba, ale jak ji chceš dopřát luxus, proč ne?:-), substrát a dekoraci zvol podle sebe, co se ti líbí, na tom až tak nezáleží;-). Ale proč máš kategorii hroznýš královský??