Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lampropeltis triangulum : Hondurensis

Cau chtel bych jsi koupit lampropeltis triangulum Hondurensis...ale koupil jsem si terarko 80 x 40 x 40 a topny kamen dva ukryty jedlovej substrat....a pak jsem se docetl ze je prawe poddruh Hondurensis vetsi nez napr Sinaloe...a ze mu staci do terarka dat velkej kamen a jako substrat nejakou hlinu....tak se chci zeptat jestli je to pravda....aby to terarko pak nebylo mali....v tom pripade bych koupil sonaloe ale Hondurensis se me libi vic tak prosim poradte dekuji predem za kazdou odpoved...:-)

Terárko pro jednu hondurensisku stačí bez problémů, ikdyž to kousci jsou:-) Topný kámen nevím zda najde využití, ad substrát - použít jde hromada věcí, já používám klasika mix rašelina x písek a jako úkryt rozbitej květináč s rašeliníkem...jsou spokojený až z toho maj mláďata:-D
Vůbec bych se nebál a klidně do hondurensisky šel, to terárium bude OK. Jen ze začátku bych měl prcka v nějakém menším boxu...