Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza V Jihlavě 26.9.

Zdravím,
už sem to tu párkrát viděl, že sem můžeme dávat, co kdo bude mít na burze v Jihlavě 26.9.?Já osobně sháním dospělou samici cham.jemenského.Tak pište co tam budete mít.

Budu tam mít různé druhy Lampropeltis:

Lampropeltis tr. sinaloe
Lampropeltis tr. nelsoni albino
Lampropeltis tr. syspila
Lampropeltis tr. cambelli
Lampropeltis tr. elapsoides
Lampropeltis ruthveni albino i hetero
Lampropeltis mexicana greeri albino
Lampropeltis mexicana greeri
Elaphe guttata hetero amelano

Zdravím,
jedeme se sestrou v sobotu do Jihlavy. Sestra koupila manželovi (ukázalo se jako zcela nevhodný dárek) mládě Boa contristor imperator 1,0 NZ 05/09. Potravu přijímá bez problémů. Tak pokud by měl někdo zájem, tak je na prodej, případně jestli tam budete mít někdo stůl a jeden hadík by se tam ještě vešel, tak mi dejte, prosím, vědět.
Možno též vyměnit za menší druhy užovkovitých hadů (o ty bych už měla zájem sama:-)).