Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pyton kralovsky - vylucovanie

Dobry den, mam na Vas otazku ohladne vylucovania pytona kralovskeho. Uz sa takmer mesiac nevyprazdnil, predtym v pravidelnych intervaloch kazdych cca 7 - 10 dni. Podmienky chovu sa nezmenili, ma 4 mesiace, potravu prijima 1x tyzdenne bezproblemov, teplota 27 - 30 st., vlhkost 60%. Okolie kloaky nema stvrdnute, tvari sa az moc spokojne, len mam obavy, ci takato dlha prestavka vo vylucovani je normalna. Mam to vidiet ako problem? Vopred dakujem za odpovede.

Zdravím, měl jsem obdobný problém. Krajtule mi možná dva měsíce ne.., tak jsem sem napsal a doporučili mi, abych krajtuli na chvíli dal vykoupat do vody, že jak si poplave, tak se rozleze, já krajtuli vzal, že jí dám vykoupat a ona mi začala kálet v ruce jinak trochu mojí statistiky kálení: 12.8.2009, 17.7.2009, 20.6.2009, teď pozor 2.12.2008 (ale je pravda, že v tomto období mi vzala 3 myši), 23.11.2008, 8.10.2008 (v tomhle mezi období 5 myší) 30.4.2008, 3.2.2008, 27.12.2007, 25.11.2007, 22.10.2007, 27.9.2007, 11.9.2007. A to je přátelé všechno, za celou dobu, co boženku mám, teď jsem si uvědomil, že jsme měli 1.9. dvouleté výročí.
Je stará 28 měsíců, cca 70-75cm, váha po posledním svleku 260gramů. Podmínky standartní, které tady píše snad každý. Po posledním svleku 17.7.2009, jsem ji začal více rozkrmovat, dostala zatím 4 myši, jednoho potkánka a jednoho osmáčka a jde mi do svleku, tipuju příští týden nebo o víkendu bude hotovo a jedeme dál v pořádné žranici, aspoň doufám, že nebude mít zase nějaké mezipauzy.