Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drobný sklípkan

Čauky ,chtěl bych se zeptat jaký menší druh sklípkana,asi nějakou brachypelmu(podobnou B.emilia),nekousavého,by Jste doporučili do začátku?díky

A proc ne rovnou emilii? kdyz budes udrzovat vlhkost okolo 70% teplotu okolo 26°C tak neni zadny problem do zacatku, agresivni vylozene nejsou ale na tahani z teraria na prochazky sklipkani nejsou .... osobne si myslim, ze je to druh ktery zacatecnik zvladne ...