Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodejci ve zverimexech

V srpnu jsem byl ve zverimexu v Brně-ulice Václavská u Mendlova náměstí,a ptal jsem se prodavačky(paní na vozíku pro ty co jsou z ¨Brna a zverimex občas navštěvují) zda-li nezná nějakého chovatele,nebo nemá-li v tom zverimexu barevnou formu užovky červené-NO!! dozvěděl jsem se že se,,už přes 2! roky zajímám o tyto užovky a najednou na mě ta paní vybalí!že UŽOVKA ČERVÉNÁ ŽÁDNÉ BAREVNÉ FORMY NEMÁ A ŽE NĚCO TAKOVÉHO NEEXISTUJE.UŽOVKA ČERVENÁ JE UŽOVKA ČERVENÁ!!!!!!COŽ MĚ OSOBNĚ VYRAZILO DECH :-D,ZAJÍMALI BY MĚ VAŠE NÁZORY A NĚJAKÉ VAŠE PŘÍHODY,ZATÍM:puff:

V Olomouci je malá prodejnička na Palackého ulici, Akva Tera Exo, kde pro změnu narazíte na fundované lidi, kteří jsou sami chovatelé. Trpělivě radí a vysvětlují začátečníkům, mají opravdu bohatý sortiment na tak malou prodejnu - co momentálně nemají skladem seženou a zavolají, jsou prostě super po všech stránkách. V té samé Olomouci v nově otevřeném monstru zvaném Šantovka krabičky s polochcíplými cvrčky a mládě jemeňáka za osmnáct stovek ...

Od nich jsme jednu dobu kupovali ryby....pan jim oravdu rozumi a dokaze poradit...bohuzel na to trochu zacal hresit a vetsinu ryb lovil do sitky a pri naslednem pocitam chytl do ruky a dal do sacku - ochrany "sliz" fuc a my doma lecili cely akvarko jak zbesili...tam uz nikdy vic. asi jako do hornbachu kde jsou schopni prodat ryby s krupickou na tele.

Dalsi zkusenost se zverakama kdyz jdu kupovat mysi a pani: jaka ma ta myska byt? tak ji rikam ze nejaka vetsi ale jinak je mi to v zasade jedno. pani na to: jak jedno? rikam ze me je to jedno a had si zatim neztezoval:-D. pani se malem krizovala, zezelenala a rekla ze jsem ji to radsi nemela rikat. ale prodala :-D

Vetsine zveraku a akvaristik je vetsinou uplne jedno koho prijmou. kamoska se hlasila na prodavacku v MORSKE akvaristice!!! rikam ze je docela odvazna kdyz NIKDY nechovala ani pavi ocko. a ona ze ji tam daji nejaky lejstra a ze se z toho ty latinsky nazvy nauci.:-? rikam a to je cely??? pry jo pac oni tam toho stejne moc nemaji. ptala jsem se jestli bude vedet ktery ryby muze dat ke kterym a jak s koralama a tak kdyz tam nekdo prijde a na neco se ji zepta co mu rekne? vysledkem bylo ze kdyz prisel zakaznik pro objednanyho poustevnika tak mu rekla ze ma prijit odpoledne pac tu bude majitel a ten mu ho vylovi::)....demence fakt. a co resila za nejvetsi problem byl kdyz jim v malem akvarku prestal jit filtr a ze ho musela promazavat. rikam coze? promazavat filtr???? a ona no jeste vcera jel a dneska rano uz ne a kdyz to zkratim tak jsem se dotazy nakonec dostala k odpovedi ze to byl vnitrni filtr a nebyl pod vodou a proto nefungoval...woooow...na to cim to promazavala jsem se radsi neptala:-D

Jasně musím uznat že to je fakt super prodejna v Olomouci..teda ono toho moc nakupovat nepotřebuju, ale při začátcích jsem tam hodně chodil skrz akvaristiku a vždycky poradili, pomohli a nakonec bylo vždy všechno super ;-)
Holátka jsem tam sehnal vždycky a radu dostal taky..za mě super přístup a vcelku pěkný zvířata..

Mě v nejmenovaném zverimexu nazvali mučitelem zvířat, že gutátám a regiuskám nedopřávám UV, že to je základ chovu.. Oni tam sice měli u regiusek UV ale žádná výhřevná žárovka :O ani nic... tak jsem si řekl, že toto nemá cenu řešit a odešel jsem..