Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zadní stěna

Všude jsem se dočetla, že nejlepší na zadní stěnu je polystyrén, nevadilo by gekončíkům kdybych k základnímu polystyrénu přidala papír slepený škrobovým lepidlem, lépe se to tvaruje. Děkuji za rady.

zadni steny nestav je to na prd

Nevím, nevím;-)

krom estetickyho hlediska to vyznam nema

A co třeba zvětšení prostoru a možnost zvířete vybrat si tepelnou hladinu kterou zrovna potřebuje?

akorat se v tom pak uzasujou ruzny roztoci a cizopasnici ktery si dovleces treba na novych zviratech ....

Tomu by se mohlo předejít tzv. karanténou;-)