Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upevnění větrací mřížky mezi skla

Dobrý den,
mám dotaz ohledně uchycení větrací mřížky tvořené sítem okatosti 1,6 mm do stropu malého terária (půdorys 45x45).
Máte na to někdo nějakou fintu?
Ustřižené síto mám rozměru 45x15 ale nevím co s tím. Nějak musím zajistit obvod proti poranění neboť ustřižené síto je ostré a pak jej nějak musím vložit do stropu.
Můžete mi někdo poradit jak na to?
Předem díky.

Ahoj, tak zrovna takto mám dělané jedno terárko. Chtěla jsem to nafotit, ale vybily se mi baterie, tak to zatím zkusím popsat.
Takže ve stropě mám díru 40x13 cm, pletivo (oko 4 mm, používají to včelaři) je o trochu větší 43x15 cm a je položené zvenku. Původně bylo vyndávací, tak mám okraje začištěné pájkou. Tou pájkou mám zevnitř přidělaný ještě tři silnější zprohýbané dráty, které tu síťky držely u skla (neumím popsat, ale tak za hoďku až dvě nafotím). Kabel od žárovky tou síťkou taky prochází, před zapojením k objímce stačilo trochu zvětšit jednu díru. Žárovka visí poblíž skla, aby se síťka neprohýbala. Původně v tom byly ještěřky, takže to stačilo. Teď tam mám malého hada, takže jsem to celé napevno přilepila akvaristickým silikonem. Takže pokud nemusí být síťka vyndávací, tak jsou ty dráty uvnitř zbytečné. Vlastně by se to v případě lepení napevno nemuselo ani začišťovat, ale musí to být zvenku.