Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakované vyvrhnutí potravy

Dobrý den v poslední době mám problém s užovkou červenou. Jakoukoliv potravu druhý den vyvrhuje,myš je obalena jakoby blankou.Užovka bez problému loví,myš sežere,ale vždy ji vyvrhne. Stáří je 2 roky,teplota v terariu 30 v nejteplejším a 24 v chladném místě.Zkoušela jsem různé velikosti,k vyvrhnutí dochází pokaždé. Pauza mezi krmením byla vždy minimálně týden. Užovka byla na jaře odčervena,nyní podruhé.Dostala ted 2x glukozu.Poradíte někdo,veterinář je prý bezradny :-(.Děkuji M.

Po odčervení přijímala normálně,takže předávkování to není.Ten přípravek dostala ted,ne na bičíkovce,to se jí dávalo něco jiného,ale už nevím co.Co se týká žlučníku nevím,jaké by byly projevy, nepozoruji žádné zvětšení,vyprazdnuje se jak normálně,samozřejmě ted minimálně. Pije.Dávkování bylo na její váhu -20%.Jestli to bylo dobře spočítané tak by se ji nemělo nic stát. Ale opakuji,odčervení ted bylo až potom co přestala přijímat,respektive vyvrhovala.Spíš by mě zajímalo jestli má někdo podobnou zkušenost a jak postupoval. Mám strach,že dlouho nevydrží je strašně vyhublá.Hlad musí mít a má,po myši jde okamžitě.