Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem substrát pro L.g.californiae

Dobrý den,
řeším substrát pro L.g.californiae, kterou si chci pořídit. Pročítala jsem diskuse a rozhodla se pro štěpky, ale ouha, jsem astmatik a alergik a musela jsem je vyhodit. Četla jsem o písku, na který jsou ovšem sporné názory. Většina lidí se kloní k tomu, že není vhodný, že s ním nemají dobré zkušenosti. Je tedy ještě nějaká jiná alternativa?
Moc díky za jakoukoli odpověď

Všem moc díky,
je asi pravdou, že když má jeden mnohoterárijno, tak na estetiku zase není tolik času a hledí se spíš na co největší funkčnost, a pokud ji poskytují noviny, tak se dají noviny.
Ty štěpky se mi moc líbily, jenže..., ale po uklidnění, že písek je OK, to bude písek...