Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký druh květináče ??

Zdravím ..možná stupidní dotaz,ale chci se zeptat jestli by vadilo u sklípkanů kdy bych dal místo klasického hliněného květináče plastvoý ?!Nemůže se nějak zapařovat atd. ..?!Chci ho z toho důvodu že se snim bude lépe pracovat co se týče tvarování ...Díky

problem s plastovymi kvetinaci ktere maji slouzit jako ukryty je ten, ze jsou na rozdil od keramickych lehke a pokud nebude pavouk spokojeny s jejich polohou, bude je stehovat, prevracet apod. Ale mozna ho chces za jinym ucelem...

Díky za odpoved´ ... Šlo mi jen o to,aby ten plast. květináč nějak nevlhl a podobně narozdíl od hliněného ...Plast. chci spíše z důvodu "tvarování" úkrytu ...Na závěr ho polepím bud´ pískem či kůrou,aby zapadl trochu do prostředí,ale to je ted´ vedlejší ...Hliněný květináč se hůře "obdělává",když ho potřebuji nějak osekávat atd.,tak se věčinou láme jak chce ..Tak proto tenhle dotaz ..Moc díky