Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gekko vittatus

Bude stačit na inkubaci vajíček gekona pruhovanýho geko vittatus teplota 22 stupnu vlhkost mám kolem 70 procent?Nakladla my je za zadní stěnu a nedostanu se k nim.předem díky za odpověd.
Změna předmětu, původně: Geko Vittatus (halapremek)

Konstantní teplota 22 stupňů mi pro inkubaci přijde nízká.Ono ale zase není problém teplotu zvýšit výměnou žárovky za silnější.Já své Gekko vittatus inkubuju jen v teráriu a teplotu a vhkost jsem nikdy neřešil.Vždy se vylíhlo všechno bez problémů.