Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa-potřebuje přibrat

Dobrý den,osvobodil jsem od ,,chovatele,, šestiletou samici hroznýše královského,byla krmena jednou mesíčně malým morčetem,takže je silně podvyživená.Váží 3,6 kg,už spolu bojujem půl roku,dostává 1x týdně velkého potkana,ale váha stoupla cca o 200gramů,což se mi zdá strašně málo,žere dobře.Tak se ptám jak a čím ji krmnit,aby vypadala jako normální hroznýš?přidávat vitamíny?

Ja osobne bych zkusil tak velikemu hroznysi dat kralika primerene velikosti ... a uvidis ze kdyz prejde z potkanu na kraliky ze ztloustne rychle! ja jsem presel z mysi na dospele osmaky a hroznys se mi za necele 2 mesice vytahnul o necelych 40 cm a ztloustnul o 450g!! takze bych rekl ze bud tak 2-3 potkany tydne a posobe nebo prejdi na jednoho kralika tak za 20 a 30 dni ji takto davej kralika :)