Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemocný chameleon

Ahoj.
Mám problém s chamíkem. Mám ho 2 týden a posledních 5 dní se mi zdá že s ním není něco v pořádku, před tím byl v pohodě. Pravou přední nohou se pořád "zarývá" do hlavy za ouškem. Má tam už fleky. Na druhé straně nic. Když chce vylést na větve,tak se na nich neudrží, protože má tu nohu pořád na hlavě,takže se převalí a spadne. Vitamíny a jídlo dávám denně, svítím každý den cca 12 hodin. Mám zářivku UVA+UVB. Už nevím čím to může být. Teď už skoro ani nechodí. Potřebuju poradit. Moc prosím a díky za odpovědi. Odepište buď sem nebo na mail : Mishugge.Tesik@seznam.cz Ještě jednou díky moc
[mod]Změna předmětu, původně: VELKEJ PROBLÉM - POMOC PROSÍM (Melda)[/mod]

mě se to stalo taky u jemenáka a měl nedostatek vitamínu tak jsem sním kazdý den chodil k veterináři aby mu píchal do kloubů vitamíny