Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pochlubte se - hroznýši a krajty XV.

Tak mám v těch vláknách Pochlubte se trocha zmatek,používají se tu dvě XIII a XIV ..Obě už maj v celku dost příspěvků,tak zakládám nové .. Snad nebude vadit ..;-)A hned začnu ...

Vkládejte prosím pouze fotografie svých zvířat, vlákno se jmenu je "Pochlubte se...", nikoli "Vkládejte fotky z netu" (halapremek)

1. B.c. red pastel albino
2-3. B.c. red pastel salmon poss. super salmon,poss. DH sunglow (jungle?)
4-5. red pastel salmon jungle poss. suepr salmon,poss. super jungle
6. Python regius
7-8. Epicrates c. c.

Morelia amethystina... scrub python...nyní na prodej ,krásná samice - 2,40 m .Celou fotogalerii od mládí mohu zaslat.Bezproblémová , v poho se dá brát do rukou jako domácí mazel.Rychlé jednání - rozumná cena.Výměna možná za mládata Epicrates cenchria cenchria nebo za vaše odchovy.Tel-732266168.mail-Rostislav.Lepka@seznam. cz

Mam dotaz ohledne tech co chovaji sve hady na RASELINE,mate taky v raseline male broucky ? myslim ze roztoci to nejsou,po hadovi to neleze tak to zatim moc neresim ale porad mi to vrta hlavou co to je zac.zkousel jsem prolejt raselinu varici vodou a po 2 dnesch kdyz sem to sel zkontrolovat tak tam porad byli3-[,jinak mámě to leze v kytkach taky