Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Korálovka sedlatá - Svlek

cau predevcirem se my koralovka zakalila a je zalezla vubec nevyliza vlhkost mam 70....rosim 2x dene...chci se zeptat jestli je normalni ze je zalezla. Svlika se poprve co ji mam a je to muj prvni had takze nevim jestli je to normalni a neska by mela zase zrat ale nevim jestli ji to mam davat kdyz se bude svlikat a az se svlekne za jak dlouho ji muzu brat do ruk ? prosim poradte diky predem za kazdou odpoved...:-)

hezký den,
přihodím svou, možná hloupou, otázečku do tohoto témátku...
Jak často dochází ke svleku hadů, je mi jasné, že pokud had musí, tak musí:-) a taky to, že mladší hadi mají svklékací cykly kratší...
Mám korálovku kalifornskou 7/08 od 28.9.09 a od té doby, co je u mě, jde již podruhé do svleku, tak mi přijde, že je to celkem brzo po sobě, i když je jasné, že co přijde mně dost brzo, může být zcela v normě...
Když jsem v tom ptaní, tak není ta moje holka malá, když její první svlečka měla cca 49cm, takže had je ještě menší, že?