Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočičínská nežere a hubne

Zdravím. Poslední čtyři týdny mi agama ( přibližně čtyřletá )odmítá potravu a pohubla. Drží se ve spodu terária, omezila pohyb na minimum, pouze při otevření terária se vydá na průzkum místnosti. Nechce holátka ani cvrčky, zelené odmítala vždy. Podmínky v terárku se nezměnily, teplota stálá, čerstvá voda každý den, na noc zhasínám ( tak na 9 hodin ).Zdá se mi, že ztmavla. Ze zde zmíněných příznaků nemá nic, jen pohubla. Děkuju moc za radu.

Jako falešná březost se mi to nezdá to by nebylo tak dlouhé. Nezměnila jste poslední dobou bydliště nebo tak? Je v tom prostředí kde byla vždy? Co domací mazlíčci? Kočka, pes nebo tak?. Co přísun UV má nějaký? Jaké vitamíny podáváte?
Zkuste ji dát něco k jídlo co pro ni není obvyklé. Nevím čím vším krmíte, ale zkusil bych rybičky, žížaly zkus klidně i nějakého hlemýždě, smýkaný hmyz nebo tak...