Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza v Jihlavě 31.října sháňky,poptávky

Ahoj tak se chci zeptat kdo bude na burze v Jihlavě 31.října a co bude nabízet nebo tam shánět.....
Pokud má někdo zájem tak zde je info :
Prodám 18 měsíců starého 170cm velkého, nenažraného ,zvyklého na tahání samce Hroznýše Královského za 2000 Kč , pište na icq -375-801-664 ,skype- raptor666r , Email: Snakemann7@seznam.cz Info a foto na : http://www.hadidoupe.estranky.cz/fotoalbum/hroznys -kralovsky A nebo videa na http://www.hadidoupe.estranky.cz/stranka/videa-had u
Okres Jihlava a okoli,mohu vzít na Jihlavskou burzu 31.října.

Změna kategorie, původně: Pochlubte se (Kurt)

No parada .. bylo tam zas hoodne prodejcu a hodne navstevniku.. sam jsem tam taky prodaval(maly kluk v modre mikyne s hroznysem Kralovskym na rukou) jinak jestli jsem si vsimal dobre meli tam i Vipera Amodytes a vic jedaku tam nebylo.. no a jinak same uzovky,gekoncici atd... ale chamiky tam meli taky.. ale chtelo je to koupit hned , za ty 2 hodiny se vyparili jak voda a uz zadni nebyly :-)
Doufam ze jste koupil to co jste psal.. :-)