Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hybridizace kudlanek + nenašel jsem inzerci, poptávám se tedy zde - nemáte někdo Archispirostreptus

zdravím schaním samce Archispirostreptus gigas zacal sem s chovem :) za rady triky budu jen rad:)
dale by mě zajímalo zda se daji kudlanky křižit? mam doma 3samice klasicke nabožne a chtěl bych vědět jestli můžu koupit samce jineho druhu a zkřížit? pokud ano nenabizíte někdo samce??

a nabizim stirky Euscorpius italicus malicky miminka :)
Změna předmětu, původně: schaním prodám (halapremek) (halapremek)

Tři otázky, jedna nabídka a jedna poptávka - to je docela dost. Takže - mnohonožky nedělám, štírky také ne, tudíž tady nepomůžu. Zato kudlanky sice chovám, ale nekřížím, navíc nábožná je u nás chráněná a tudíž pro chov nepoužitelná. A co chcete získat tou "hybridizací" - větší, zelenější nebo dravější kudlanky? Raději jste měl v Chorvatsku či Itálii chytat bronz a ne zvířata. A inzerce je hned druhé vlákno, tohle nenajít je opravdu umění.

tak tedy moc dekuji za odpoved....
krizenim sem chtel ziskat to ze samce nemuzu sehnat ....kudlanky mam doma protoze pracuju v zahradnictvi a obcas na zahrade najdu zranenou kudlanku tak ju doma osetrim a krmim umele...
stirky sem si poctive rozmnozil a odchoval... + mam spatny pigment blbe se opaluju tak lovim zvirata....
zato ze sem udelal nove vlakno se omlouvam teprve ted sem se regnul a vse sem nezjistil ..PARDON

Nechtěl jsem vás nějak prudit, orientovat se na poradně není ze začátku jednoduché.
Ale s tou hybridizací jste mi trochu hnul žlučí a ten příběh o zraněných kudlankách taky není úplně stravitelný. Ale pokud už kudlankám zabráníte jejich rozmnožení v přirozeném biotopu v rámci stejného druhu, nezachraňujte to křížením s jiným druhem. Zdravím