Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DENDROBATKY

DOBRY DEN,JIZ NEKOLIK LET ME PRITAHUJI TYTO UZASNE ZABKY,MAM ZKUSENOSTI JEN S GEKONY,CHAMELEONY,BROUKAMA A KUDLANKAMA,MAM TERARKO 60CM-50CM-40CM0d-v-s,JAK HO ZARIDIT,ABY ZABKY TAM TAKY BYLI VIDET A POPR. JAKY DRUH SI PORIDIT,DEKUJI ZA KAZDOU RADU.PEPA

Dá se toho spoustu vyguglovat..terárka (paludária) většinou napodobují kus pralesa a žabky v něm moc vidět nebývají, ale mnozí chovatelé mají i terária zařízená jednoduše (kvuli snadnému hledání vajíček) jen jávskej mech a kelímky. Pro inspiraci watch je to trošku delší, ale stojí to za to.