Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem patentky

Nevíte, jak dlouho patentky přežijí v akva, když se zavrtají do písku? Koupila jsem si je na burze a hodila jsem je ke klapavce, kde je holé dno. Klapavka něco sežrala, něco daly paví očka, ale pořád tam něco zbývá a kroutí se to(asi jsem jich tam hodila zbytečně moc). Ještě jsem nějaké hodila k mapovým želvám, kde je na dně písek. Patentky se tam dle očekávání okamžitě zavrtaly, želvy sice písek furt prohrabávají, ale nevím, zda zkonzumájí všechny patentky. Mám obavy, aby se mi z nich nevylíhly pakomáři. Už se mi povedlo u vodních šneků vypěstovat asi 40 komárů...

Mám obavy, aby se mi z nich nevylíhly pakomáři

i kdyby nahodou nejake larvy v akva zustaly a a par pakosu se vylihlo, nevim, v cem by byl problem (obavu z komaru chapu, u pakomaru moc ne). Navic - stoupajici pupa a lihnouci se pakomar u zelv ani ryb urcine nezustane bez povsimnuti...