Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miska pro hada

Mám dotaz zda-li hadovi vyrobit misku z polystyrenu na to naplácat beton,natřít barvou(primalex) a to jestě přetřít průhledným balakrylem. Nebude ten balakryl hadovy vadit,nebude to nějak jedovaté??díky předem za odpovědi

Taky by se dala ta koupená keramická nebo umělohmotná miska vsadit do vydlabaného otvoru v tom polystyrenu (vytvarovaném do podoby nějaké skalky) a potom to celé okolo oplácat lepidlem na dlažbu a natřít balakrylem. Voda by tak teoreticky do styku s balakrylem nepřilšla.:-/